Jdi na obsah Jdi na menu
 


emo líčení

22. 3. 2012

EMO líčení

 Typicky také tajemné, tmavé ale ne vždy černo-černé.
Hlavně nezapomínat na černou tužku na oči. Ta je základem v každých situacích. Potom jsou na ředě oční stíny. Buďto typicky černé, ale dnes nejsou neobvyklé ani řvavé odstíny červené, růžové, fialové nebo modré. A na závěr řasenka.

Pleť a celkový vzhled 

Řasenka se dá zvolit téměř jakkákoliv. Dbejte však vždycky na dobrou značku, protože levnější řasenky dělají žmolky a to pak není pěkně. U emo líčení musí být řasy hodně zvýrazněny, a tak se dává silná vrstva řasenky, nejčastěji černá. Některé holky to však řeší a umělými nalepovacími řasy, mě však přijdou nepohodlné, takže já si dávám řasenku, kterou doporučuju, je lepší.

Tužku nejčastěji na spodní víčko oka, hodně výrazně černit. Linku na horní víčko, někdy i lehce protáhlou nad oko. Poté černé stíny. Také hodně černé a výrazné. Některé holky si nad černý stíny ještě dávají růžové nebo modré stíny, jenom takový proužek nebo v koutku zvýraznění. Ale to je jen a jen na Vás a Vaší fantazii jak Emo Líčení poberete.Mě samotný se emo líčení moc líbí, a už si občas nedokáži představit líčit se jinak. Maluji se tak od nějakých 12let. Ale holkách co by s tímto stylem opravdu vážně chtěly začít, aji se tak líčit bych doporučovala nejdříve začínat lehce a ne všechno na sebe napatlat. Já jsem s tím také tak začínala. Protože kdyby 12tiletá nebo podobně stará holka přišla do školy nalíčená takto moc výrazně no, vypadala by asi spíš než jak emo dosti směšně, takže začínat zlehka!


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář